Ach co był za bal!

Home / Aktualności / Ach co był za bal!
lykografia_063
W tym roku bal karnawałowy dla członków oraz przyjaciół Kongregacji Przedsiębiorców Ziemi Łańcuckiej odbył się 18 lutego w Hotelu Łańcut.

Goście dopisali jak nigdy do tej pory. To już trzeci taki bal i z roku na rok przybywa chętnych, którzy chcą się bawić razem z nami. Mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz, atmosfera w sali Hotelu Łańcut, gdzie bawili się goście, była iście gorąca, a to za sprawą pomysłowości Pani Prezes Ewy Pilawy oraz Wiceprezesa Marcina Wosia. W tym roku przygotowali m.in.quiz, w którym uczestnicy mogli się wykazać wiedzą o Kongregacji. Zabawa była przednia, jeszcze lepsze nagrody, które ufundowali właściciele firm należących do Kongregacji, dlatego z tego miejsca organizatorzy balu składają serdeczne podziękowania: właścicielowi hurtowni WROBUD, firmy MARWOS, ALFA, OGRÓD SERWIS, ELEKTRONIK, AKSPOL, „JAŚ I MAŁGOSIA”, właścicielce sklepu Galanteria OZDOBNA – za ufundowanie pięknych nagród.

Podziekowanie także dla zakładu masarskiego WYROBY TRADYCYJNE z Husowa Agnieszka Wąsacz, za przygotowanie dla gości wspaniałych wyrobów wędliniarskich, które zostały wyeksponowane do degustacji na tzw. stole wiejskim.

W części oficjalnej natomiast, obecna Pani Prezes wręczyła kwiaty i podziękowania wieloletnim członkom zarządu, Panu Kazimierzowi Kuźniarowi oraz Panu Witoldowi Kosińskiemu za długoletnią działalność i zaangażowanie na rzecz Kongregacji Przedsiębiorców Ziemi Łańcuckiej. Czym byłby jednak bal bez par tańczących? Goście oczywiście bawili się na parkiecie do białego rana w rytm muzyki, którą grał Duo Bend, porwani szampańską zabawą, ani myśleli wracać do domów. Czekamy na kolejny taki bal w przyszłym roku. Niewiele zabrakło, a tegoroczny można by nazwać „balem na sto par”. Myślę że w miarę zwiększenia się liczby członków Kongregacji, kolejna impreza odbędzie się właśnie pod takim tytułem. Serdecznie zapraszamy młodych przedsiębiorców do wstąpienia w szeregi Kongregacji Przedsiębiorców Ziemi Łańcuckiej.

GALERIA ZDJĘĆ : Zabawa ostatkowa w Hotelu Łańcut 2017